INFO LINKA: +421 940 060 070

Dotykové autorádio s OS WINCE sa vyznačuje predovšetkým uzavretým systémom, ktorý nie je možné rozširovať. Tento systém Vám ponúka navigáciu iGO Primo u ktorej je výhoda jednoduché ovládanie a hlavne spoľahlivé prepracovanie s 3D mapovými podkladmi.

Je vybavené bluetooth modulom pre bezdrotové telefonovanie počas jazdy a púšťanie alebo tzv. streamovanie hudby z telefónu do autorádia bezdrôtovo. Žiaden kábel Vám odteraz budete prekážať v priestore automobilu.

Umožňuje pripojiť dva USB vstupy a je vybavený slotom na SD kartu, prípadne CD a DVD mechanikou. Všetko pre Vašu hudbu, filmy, klipy, videa, fotka a podobne.

Plne podporuje canbusovú komunikáciu a spolupracuje s riadiacou jednotkou v aute.

Pripojením cúvacej kamery dostanete lepší komfort pri samotnom parkovaní ako aj cúvaní a sledovaní priestoru za vozidlom. Za denného aj nočného svetla Vám určite pomôže.

Ak Vaše deti nevysedia dlhú cestu autom táto verzia umožňuje pripojiť dve obrazovky do zadnej časti vozidla, kde sa budú multimediálne video záznamy filmy, klipy, rozprávky a podobne zobrazovať na obrazovkách Vaším najmenším pasažierom.

Možnosť pripojenia prednej záznamovej kamery DVR čiernej skrinky je k dispozícii aj u tohto systému a pomôže hlavne v nepríjemných situáciách, kde sa Vám kamerový záznam zíde.

Ako sa Vám páčil článok?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.