INFO LINKA: +421 940 060 070

AUTORÁDIO s OS ANDROID – časť 1

Máte dosť obmedzených funkcií Vášho autorádia v aute? Už Vás nebaví večné napaľovanie CD s hudbou pretože Vaše auto nemá ani len USB konektor pre pripojenie pamäťového média s hudbou prípadne filmom?

Áno v dnešnej dobe je to určitý diskomfort nie len pre vodiča, ale aj jeho posádku. S týmto problémom vieme radi pomôcť. Predstavte si, že Vaše autorádio dokáže nie len prehrávať Vašu obľúbenú hudbu alebo video, ale vie byt online a tým aktivovať viaceré moderné funkcie pomocou rozšírených aplikácií ako napríklad: Youtube, Facebook, Spotify, mnohé hudobne audioknihy prípadne pozerať televíziu online a tým Vám neunikne žiaden Váš obľúbený televízny program ani na cestách. Presne pre odstránenie takýchto nedostatkov a tzv. prídavnú hodnotu sú tieto autorádia určené koncovým zákazníkom teda Vám.

Naše autorádia s operačným systémom ANDROID sú na tej najvyššej úrovni ako po hardvérovej takisto aj po softvérovej stránke. Kladieme dôraz na kvalitu nie kvantitu a preto ku každému jednému zákazníkovi pristupujeme individuálne o čom svedči aj spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú či už chcú vymodernizovať ďalšie funkcie v aute prípadne kúpili nové auto a zvykli si na funkcie, ktoré im ponúkajú naše autorádia.

Neodmysliteľnou súčasťou je veľký dotykový displej, na ktorom je pekne vidno farebnosť aj za úplne slnečného počasia. Čo sa týka navigácie, systém umožňuje využívať akékoľvek navigačné systémy. Každý z Vás si teda vie prísť na svoje či už aplikácie: Sygic, Waze, Google Maps, Here, iGO, Garmin a pod. Online navigácia Vám včas a s prehľadom ukáže zápchy, prípadne nehody a iné zdržania na Vami plánovanej ceste a vie Vás automaticky odkloniť a nájsť pre Vás čo najrýchlejšiu cestu bez zdržania.

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou je samotne telefonovanie za volantom. Nikto z Vás predsa nechce zbytočne platiť pokuty za telefón pri uchu. Využívajte aj telefonovanie pohodlne ovládate bluetooth cez volant prípadne vytáčate kontakty priamo na obrazovke autorádia. V tejto sekcii je ešte dávam za pozornosť funkciu A2DP čo predstavuje veľmi šikovné bezdrôtové prepojenie audio súborov z Vášho telefónu priamo do autorádia vozidla. Žiadne káble a žiadne obmedzenia.

Vychytávkou je aj samotné WIFI pripojenie a možnosť byť online. V dnešnej dátovej dobe to neje problém ani pre naše Android autorádia. Za pozornosť stojí aj prepojenie smartfónu s obrazovkou autorádia prostredníctvom carplay a mirrorlink.

Štandardom u Android systémov je sú pamäťové vstupy USB a slotom na SD kartu. Ako užívateľ si na tieto vstupy viete nahrať Vašu hudbu, filmy, klipy, fotky a pod.

Čo sa týka kamerových vstupov bežnou súčasťou je pripojenie zadnej cúvacej kamery a bezpečnostnej kamery DVR tzv. čiernej skrinky, ktorá umožňuje nahrávanie jazdy pred motorovým vozidlom a tým hlavne v prípade poistnej udalosti aj tento materiál využiť. Taktiež je možné pripojiť aj prednú parkovaciu kameru prípadne cely systém rozšíriť o 360stupňový kamerový systém tzv. vtáčie oko.

Ako sa Vám páčil článok?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.