INFO LINKA: +421 940 060 070

Operačný systém Windows CE tzv. WINCE poskytuje rýchly, plynulý nábeh a prevádzku zariadenia. Je to uzavretý operačný systém uzavretý, ktorého parametre sa javia ako zdanlivo slabšie, no vďaka svojej architektúre pracuje spoľahlivo, svižne vo všetkých oblastiach. Samotne ovládanie je jednoduche a intuitivne v jazyku, ktorému rozumiete.

Špičkový a inovatívny multimediálny navigačný systém s bohatými funkciami. Riešenie vhodné priamo na mieru, ktorá ideálne padne do interiéru vozidla, bez dokupovania redukčných ramčekov.

OBRAZOVKA

Dotyková obrazovka s HD rozlišením a kapacitným displejom umožňuje narozdiel od starých rezistívnych dislejov jednoduchsie a komfortnejsie ovladanie aj počas jazdy. Era rezistívnych displejov už skončila, ak dotykove autoradio tak len s kapacitnym displejom.

Starší rezistívny displej reaguje na tlak pôsobiaci na plochu displeja. Rezistívne displeje preto podliehajú podstatne rýchlejšiemu opotrebovaniu, čo spôsobuje výrazné zniženie životnosti displeja.

 

Moderný kapacitný displej pracuje na princípe reakcie na elektrického náboja v kapacitnej vrstve medzi prstom a plochou displeja. Hlavnou výhodou kapacitných displejov je fakt, že sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu  a zničeniu.

 NAVIGÁCIA

Multimediálne autorádio má zabudovaný GPS modul a na SD karte nahraté podrobné mapy celej Európy. Navigacia využíva navigacný system iGO Primo a je kompletne v slovenskom jazyku. V navigácií je možnosť vybrať si 2D alebo 3D zobrazenie mapového podkladu. Súčasťou balenia je aj gps anténa. Funkcia DUAL-Zone umožňuje mať sučasne spustenú navigaciu, rádio, prípadne hudbu alebo film a takisto bluetooth pre telefonovanie.

BLUETOOTH

K bezpečnej jazde určite neodmysliteľne patrí aj bezdrotové handsfree prepojenie Vášho telefónu a dotykoveho autorádia. Navyše pokuty za telefonovanie sú záťažou pre Vašu penaženku. Bez použitia telefónu viete prijmať, vytáčať a skladať hovory prostrednictvom obrazovky autoradia. Telefonny kontakt viete vytačat priamo cez klavesnicu na obrazovke autoradia alebo si viete aj stiahnut telefonny zoznam priamo z Vášho mobilneho telefonu. Z multimedialnych funkcii zaujme prehrávanie hudby z mobilneho telefonu priamo do autorádia bezdrôtovo prostredníctvom funkcie BT Audio. Pre telefonovanie je autorádio vybavene  zabudovaným mikrofonom.

PALUBNY POČÍTAČ

Autorádio komunikuje prostredníctvom CAN  a BUS zbernice s riadiacimi jednotkami vozidla a užívatelovi preto ponúka zobrazenie dalsich doležitých funkcii ako su: stav paliva v nádrži, stav napatia akumulátora, aktuálne otačky a rýchlost motorového vozidlá, zobrazenie otvorených dverí, stav ručnej brzdy, upozornenie na hodnotu hladiny zmesi do ostrekovacov a pod.

MULTIFUNKCNY VOLANT

Inštaláciou nášho dotykového autoradia nestratíte funkcie ovládania autoradia prostrednictvom multifunkcného volantu. Táto funkcia ostava zachovana a umožnuje Vám ovladat hlasitost, prepínat skladby, pesnicky, radio stanice pripadne dvihat a zloziť hovory.

CUVACIA KAMERA a CUVACIE SENZORY

Možnosťou pripojenia cuvacej kamery zlepšíte komfortnejsie cúvanie hlavne pri parkovaní, čo jednoznačne napomáha a urýchľuje celý proces. V spolupráci s cúvacími senzormi je cuvacia kamera vyrazny bezpečnostny prvok v aute. V prípade ak nemate vo vasom vozidle cuvaciu kameru ani cuvacie senzory neváhajte nas kontaktovať. Naša ponuka je široká.

ČIERNA SKRINKA DVR KAMERA

Vstavaná DVR kamera tzv. čierna skrinka umožňuje nahrávať záznam z jazdy ihneď po zapnutí autorádia. Záznam sa uchováva na SD kartu, ktorej slot je umiestnený priamo na kamere. Video obsahuje casovu stopu a pricom kvalita snimaného videa zalezi od rozlisenia kamery. Záznam je možne spustit priamom na obrazovke autorádia.

CD, DVD, USB, SD vstupy

Multimediálne dotykové autoradia umožňuje pomocou svojích vstupných portov 2x USB, SD kartou a prípadne CD/DVD mechanikou prehrávať širokú škálu audio aj video súborov, ktore sú odblokovane aj pocas jazdy. Video je podporovane v kvalite 1080P FullHD. Zariadenie je schopné roztriediť jednotlivé položky na vstupných mediach podla formátu do audio, video a obrazkovej zložky. To umožnuje jednoduchsie a rychlejsie prezeranie a spustanie položiek.

OBRAZOVKY DO OPIEROK HLAVY

Sú vaše deti v aute neposedné alebo ich chcete zabaviť pocas cesty v aute tak, aby Vas rusili co najmenej? Jednou z možností sú aj dve obrazovky do opierok hlavy, prostrednictvom ktorych viete posádke na zadných sedadlách sprijemnit cas straveny v aute. Dotykove autorádio pomocou RCA vstupov umožnuje prepojit tieto obrazovky priamo s autorádiom.

UPOZORNENIE:

Uvedené technické parametre sú prevzaté od výrobcov alebo z iných katalógov a sú iba informatívne. Za prípadné technické nezrovnalosti sa ospravedlňujeme.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.